bilety-lotnicze.Polinezja.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Polinezja.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Bora Bora
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Bora Bora
Lotnisko Bora Bora / Bora Bora Airport / Motu Mute Airport
www.aeroport.fr/les-aeroports-de-l-uaf/bora-bora.php
Niewielkie lotnisko obsługujące wyspę Bora Bora w Polinezji Francuskiej. Leży na wysepce Motu Mute, gdzie można się dostać jedynie łodzią. Oferuje tylko regionalne loty w obrębie Polinezji Francuskiej
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski na Bora Bora nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk europejskich.
Dogodne lotniska przesiadkowe:Najlepsze połączenia lotnicze na Bora Bora oferuje Paryż (Charles De Gaulle) z przesiadką w Papeete.
Lokalna siatka połączeń:Bora stanowi raczej punkt docelowy niż bazę przesiadkową. Dobre lokalne połączenia lotnicze posiada tylko z miastami takimi jak: Huahine, Manihi, Maupiti, Moorea, Raiatea Island, Rangiroa Island, Tahiti czy Tikehau Atoll.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Jedyną linią lotniczą obsługiwaną przez lotnisko jest Air Tahiti.
Dojazd z/na lotnisko:Łódź: Głównym środkiem transportu z / na lotnisko jest łódź, która rozwozi turystów po okolicznych wyspach, również do miejscowości Vaitape. Czas przejazdu to 15 min. Niektóre hotele organizują transfery dla swoich klientów pomiędzy hotelem a lotniskiem.


państwa w TravelOne.pl